Únor 2011

Krytí&Potomstvo

3. února 2011 v 23:55 | sasule |  Krytí,Potomstvo
.....KRYTÍ.....
Jestli sis vybral/a nějakého hřebce a chceš po něm potomka, není nic jednoduššího, než napsat do G-booku jméno matky a odkaz na box hříběte :). Fotky mimča si každý hledá sám, na požádání najdu já :)..

.....POTOMSTVO.....
Jestliže máš ve stáji koníka a chceš mu zapsat rodiče, taktéž stačí udělat zcela jednoduchou věc. Stačí mě informovat o rodičoství tak, že napíšete do G-booku jméno potomka, odkaz na jeho box a pak už se může váš koník považovat za oficiální potomka jednoho z mých koní.

Vysvětlivky

2. února 2011 v 20:22 | sasule |  Vysvětlivky
Nevíte co znamená zelený puntík pod ikonkou koně?Nevíte co znamená pohár pod ikonkou koně?Tak to jste klikli na zprávný článek.Zde najdete vše,co se týče malých obrázků pod ikonkami koní.Vše je sepsáno v tomto článku,takže když nebudete vědět,stačí jednoduše kliknout na ikonku"Vysvětlivky",obrázek si zde vyhledat a máte vystaráno :))!


kůň prošel výkonnostní zkouškou stáje Apollo 13. je zajištěna kvalita hřebce a jeho potomků
kůň získal vyšší ocenění v soutěži (pohár)
kůň získal nižší ocenění v soutěži (stuhu)
kůň prošel testovacím seminářem pro určité zaměření
kůň je pravidelně prohlížen veterinářem i kovářem - je zaručeno, že koně jsou zdraví, kovaní a nemají žádná vážná onemocnění, která by mohla vést k nečekaným problémům
kůň již připouští / byl připuštěn - má potomka
ke koni, který má u boxu tuto ikonu je možnost zapsat vašeho potomka
neaktivní hřebec / valach - nepřipouští
aktivní hřebec - aktivně připouští

About

2. února 2011 v 17:17 | sasule |  AboutVítám tě v mé stáji. Nacházíš se ve stáji zvané Haunted Stable, patřící Sasuli. Jsem majitelka, ošetřovatelka, jezdkyně a nejlepší kamarádka zde žijících koní. Mohu ti nabídnout krytí mími hřebci, zápis potomstva nebo jen poklidnou procházku zdejším areálem. Jsem opravdu ráda, že jsi sem zavítal/a a doufám, že se ti některý z mých koní natolik zalíbí, že po něm budeš chtít potomka :).
Krásnou prohlídku přeje:
Majitelka stáje a zde žijících koní: Sasule